Binance Pool'a taşınmak

abdev

Kilopat
Makaleler
1
Lolminer ile ethermine üzerinden kazıyordum ancak geç yatırmasından dolayı binancepool'a taşınmak istiyorum. Bilenler aydınlatabilirse sevinirim. Binance hesabımı açtım.

Binance hesabı açıp kimlik doğrulamasını tamamlayın. Sonra Bitcoin Mining Pool | Bitcoin Mining Contracts | Crypto Mining Pool | Binance adresindeki adımlarla bir Pool hesabı yaratın. Sonrasında miner yazılımının ayarlarını yapıp çalıştırabilirsin. Lolminer hiç kullanmadım, T-Rex düzenli güncelleme aldığı ve stabil performansı nedeniyle onu tercih ediyorum.

T-rex'i nasıl ayarlayabileceğim hakkında yardımcı olabilir misiniz? Youtube linki süper olur.
Binance pool hesabınız var mı?

Varsa şuradan T-Rex'i indirin :

Bunu bilgisayarınızda bir klasöre açın. Sonra bir notepad açın ve aşağıdaki kodu oraya kopyalayın. Sadece binanceusername olan kısma kendi Binance Pool kullanıcı adınızı yazacaksınız. Bu dosyayı T-Rex'i açtığınız klasöre .bat uzantılı olacak şekilde kayıt edin. Sonra da çalıştırın.

Kod:
t-rex.exe -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:3333 -u binanceusername -p x -w miner1
pause

Bende çalışmadı sanırım. Kartım 5700 XT.
Phoenix ile sorunumu çözdüm. Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar işin içinden çıkamadım yardıma ihtiyacım var. Şöyle ki T-rex miner kullanarak eski gtx 1080 kartımla binance pool de ethereum kazıyorum fakat 21 Mhs gibi bir değer alıyorum bunu miner ın gddr 5 kartlara özel -mt 4 özelliği ile 33 Mhs ye çıkarabilirim fakat bunun için Bat dosyasına -mt 4 parametresini ekleyip T-rex miner ı yönetici olarak çalıştırmam gerekiyor ve günlerdir bunu başaramıyorum.. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim teşekkürler.
Sonunda sorunu çözdüm.. Özelliklerden yönetici modun da çalıştırmayı denedim oldu..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı