Binance Pool'a geçmeye değer mi?

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Bildiğiniz üzere Ethermine üzerinde ödemeler artık 14 gün değil, 21 gün üzerinden yapılıyor.

Ben bu kadar süre bekleyeceğimi sanmıyorum. Ödemem gereken faturalar ve diğer şeyler var.

Günlük yaklaşık 20-24 saat arası mining yapıyorum. Sizce geçmeye değer mi?

Bildiğiniz üzere Ethermine üzerinde ödemeler artık 14 gün değil, 21 gün üzerinden yapılıyor.
Herkese 14 gün değil hocam, bizim gibi 25-35 MH/s ile mining yapan insanlar için öyle artık. 14 gün içerisinde 0.01 kazım yapamıyor artık bizim kartlar. :D

Eğer önceden bahsettiğiniz gibi yeni kart alacaksanız, ki şu an öneremiyorum maalesef, Ethermine'da kalmanız sorun olmaz. Ayrıca, siz eskiden de aynı şekilde yapıyordunuz mining'i, ortalama 25MH/s ödemesi alıyordunuz diye hatırlıyorum. Şu anki durumda geçmeye değer gibi.

Herkese 14 gün değil hocam, bizim gibi 25-35 MH/s ile mining yapan insanlar için öyle artık. 14 gün içerisinde 0.01 kazım yapamıyor artık bizim kartlar. :D

Eğer önceden bahsettiğiniz gibi yeni kart alacaksanız, ki şu an öneremiyorum maalesef, Ethermine'da kalmanız sorun olmaz. Ayrıca, siz eskiden de aynı şekilde yapıyordunuz Mining'i, ortalama 25MH/s ödemesi alıyordunuz diye hatırlıyorum. Şu anki durumda geçmeye değer gibi.

Binance üzerinden mh üzerine ödemesi çok değişiyordu. 30 Mh'a göre bile ödeme yapmıştı, çok dengesiz.

Şu an kart alır mıyım bilmiyorum, kazançlar yerlerde. 21 gün çok uzun bir süre, o kadar beklemek saçma olur bence.

Dediğiniz gibi, en iyisi geçeyim. Eğer kazançlar düzelirse tekrar Ethermine'a geçerim.

Binance üzerinden mh üzerine ödemesi çok değişiyordu. 30 Mh'a göre bile ödeme yapmıştı, çok dengesiz.

Şu an kart alır mıyım bilmiyorum, kazançlar yerlerde. 21 gün çok uzun bir süre, o kadar beklemek saçma olur bence.

Dediğiniz gibi, en iyisi geçeyim. Eğer kazançlar düzelirse tekrar Ethermine'a geçerim.
Hocam, eğer tabiri caizse yeni ERC20 altyapısı kullanan sh*tcoin patlaması yaşanmazsa, bu kazançlar düzelmez. Ayrıca, 2-3 ay kaldı ETH 2.0'a, TX'ler yanacak artık, GWei 30 olacak, bu da minerlar için büyük bir kazanç kaybı demek. Bence de en iyisi Binance'e geçmeniz.

Hocam, eğer tabiri caizse yeni erc20 altyapısı kullanan sh*tcoin patlaması yaşanmazsa, bu kazançlar düzelmez. Ayrıca, 2-3 ay kaldı ETH 2.0'a, Tx'ler yanacak artık, gwei 30 olacak, bu da minerlar için büyük bir kazanç kaybı demek. Bence de en iyisi Binance'e geçmeniz.

ETH 2.0'ın geleceği %100 kesin mi? 2020 yılında da, 2021 Ocak ayında geleceğini söylemişlerdi sanırım.

Eğer %100 gelecekse, ETC gibi şeylere yönelmek lazım.

Eğer önceden bahsettiğiniz gibi yeni kart alacaksanız, ki şu an öneremiyorum maalesef, Ethermine'da kalmanız sorun olmaz. Ayrıca, siz eskiden de aynı şekilde yapıyordunuz Mining'i, ortalama 25MH/s ödemesi alıyordunuz diye hatırlıyorum. Şu anki durumda geçmeye değer gibi.

Sizin yazınızı okuduktan sonra 24 mh a baktım günccel 0, 00070x14 = 0, 00980.
14 değil 15. günde doluyor. 14 gün içerisinde biraz artarsa alınabilir.:p
Tabii bu dip değil her geçen gün daha düşecek ama Binance'ta Ethermine'a göre düşük veriyor ayrıca 10$ olmadan satamıyorsun nakde çevirmek için gene bekleyeceksin.

dfsf.PNG

Geri
Yukarı