Binance short limit açamıyorum

kreatomons

Picopat
Daha fazla  
Binance'de ETH 2920 iken 2850'ye short limit koymak istiyorum. Fakat bu limit emrini verdiğim anda emir gerçekleştiriliyor ve beni 2920'den shorta sokuyor. Ben nasıl limit emrini bir altına vereceğim? Fakat yine ETH 2920 iken 3000'den short açmayı denersem limit emri ile o zaman hiçbir sorun olmuyor. Başarılı şekilde limit emrini 3000'e koyup bekliyor. Mevcut değerin altına short limit koymak mümkün değil mi?

Hayır, bildiğim kadarıyla short-limit, long-limit var. Eğer ki bundan bahsediyorsanız:
w332.PNG

Short işlem ne demek biliyor musunuz tam olarak?

Kabaca siz Binance'den borç ETH alıp piyasaya satıyorsunuz. Sonra ETH fiyatı düşünce piyasadan geri ETH alıp Binance'e borcunuzu geri veriyorsunuz. Aradaki fiyat farkı ise kârınız oluyor.

Siz 2850 Dolardan satmaya çalışıyorsunuz ama halihazırda 2920 dolardan alıcı var. O yüzden direkt pozisyonu açmış oluyorsunuz.

İşte pozisyonu açmak istemiyorum. Artma ihtimaline karşılık 2850 olana kadar işlemimin açık olarak beklemesini istiyorum, ne zaman 2850'den piyasada alıcı oldu, o zaman short işlemim gerçekleştirilsin istiyorum ben uyurken veya aktif değilken. Mümkün mü bu? İşlem pasif olarak beklesin piyasada 2850 den alıcı olana kadar.

İşte pozisyonu açmak istemiyorum. Artma ihtimaline karşılık 2850 olana kadar işlemimin açık olarak beklemesini istiyorum, ne zaman 2850'den piyasada alıcı oldu, o zaman short işlemim gerçekleştirilsin istiyorum ben uyurken veya aktif değilken. Mümkün mü bu? İşlem pasif olarak beklesin piyasada 2850 den alıcı olana kadar.
Hocam 2850'ye gelirse fiyat düşüşün devam edeceğini düşündüğünüzden mi böyle bir işlem açmak istiyorsunuz? Short işlemde bildiğim kadarıyla mümkün değil bu dediğiniz. Manuel takip etmeniz gerekiyor.

Hocam 2850'ye gelirse fiyat düşüşün devam edeceğini düşündüğünüzden mi böyle bir işlem açmak istiyorsunuz? Short işlemde bildiğim kadarıyla mümkün değil bu dediğiniz. Manuel takip etmeniz gerekiyor.

Evet. Trendler genelde 500-600 devam ettiği için artış trendinde short açmak istemiyorum. Düşüş trendi başlayınca yakalamak adına limit short koymak istiyorum ama cevap gelmediğine göre evet sanırım imkansız, yazık oldu.

Geri
Yukarı