Binance TR limit özellikleri nedir?

Egecanli23

Centipat
Selam, Binance TR'den BTC alacağım bayağı araştırdım. Tek bilmediğim şey limit olayları buy tıklayınca limit diye bir yer çıkıyor. Orası nedir? Bunlar ile değiştirilebiliyor.
  • Limit-order
  • Market-order
  • Stop-limit
  • Oco.
Nedir bunlar? Lütfen Binance TR kullanan söylesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla limit-order dediği limit verdiğin yerden alış veya satış giriyor 42.000 dolara düşünce al gibi mesela, Market-order dediği piyasa değeri yani o an sen tuşa bastığında alış satış değerlerine bağlı olarak işlem yapıyor. Stop-limit de 42000 dolardan aldığın btc 40000 dolar olunca sat gibi eşik noktaları giriyorsun yani zarar kes yada kar al için bunu yapıyorsun ona yarıyor diye biliyorum ben öyle kullanıyorum yani ama oco hakkında bir fikrim yok

Selam, yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla limit-order dediği limit verdiğin yerden alış veya satış giriyor 42.000 dolara düşünce al gibi mesela, market-order dediği piyasa değeri yani o an sen tuşa bastığında alış satış değerlerine bağlı olarak işlem yapıyor. Stop-limit de 42000 dolardan aldığın BTC 40000 dolar olunca sat gibi eşik noktaları giriyorsun yani zarar kes ya da kar al için bunu yapıyorsun ona yarıyor diye biliyorum ben öyle kullanıyorum yani ama oco hakkında bir fikrim yok.

Hiçbirini istemiyorum, zaten hep BTC fiyatına bakıyorum hiçbirini seçemez miyim yani sadece alım işlemi yapmak istiyorum.

yani sizin tercihiniz market-order yada limit-order ile alış yapabilirsiniz hiç fiyati ilgilendirmiyor elime para geçtikce alıyorum derseniz market-order ile yapabilirsiniz. 42000 dolarda gezerken ben 41800 den alsın istiyorum derseniz limit order dan yapıyorsunuz. Ama olmazda şansınıza çok hareketli piyasa olduğu için girdiğiniz fiyata tekrar düşmeyebilir yada satmak istediğiniz fiyata bidaha çıkmayabilir karar sizin

Geri
Yukarı