Binance, T.C. Ve Kimlik fotoğrafı istiyor

Bende varım ama bak dostum thodex kullanıcılarının kimlik fotoları nette var haberlere bile çıktı yani burada bizim doğrulamamızın bu platformlar ile yapılması çok riskli.
Binance dediğiniz kuruluş sadece Türkiye'den ibaret değil. Globaller. Keza eminikimki bunları savunacak kadar zeki mühendisler de barındırıyorlardır.

Ben para yatırıp aldım daha sonra satıp hesabıma çektim. Bu işlemler için istemiyor, isterseniz deneyebilirsiniz. Binance TR'de istemiyor. T.C. kimlik doğum tarihi vs istiyor. Herkes aynı şeyi yazıyor. Hiçbiriniz denemediniz hepiniz sağdan soldan duydunuz herhalde.

Ben TR Binance ve Binance globali aktif olarak kullanıyorum globalde kesin istiyor ama TR'de ben 1 seviye doğruladım ETH satıp try dönüştürüp hesabıma atabiliyorum.

Ben TR Binance ve Binance globali aktif olarak kullanıyorum globalde kesin istiyor ama TR'de ben 1 seviye doğruladım ETH satıp try dönüştürüp hesabıma atabiliyorum.
Tr'de 1. seviye kimlik doğrulama ile al sat yapabiliyorsun.Ben de onu anlattım da bazı arkadaşlar ısrarla olmaz dedi.Kullanmayıp başkalarından duyanlar herhalde.

TR'de 1. seviye kimlik doğrulama ile al sat yapabiliyorsun. Ben de onu anlattım da bazı arkadaşlar ısrarla olmaz dedi. Kullanmayıp başkalarından duyanlar herhalde.

Evet öyle sadece aşağıdaki bilgileri istiyor ve hala 18 yaş olması şart sizin anlatmanızda sadece hiçbir şey istemiyor gibi anlaşıldı ama sadece bilgileri istiyor ikincide ise kimlik ön arka fotoğraf ve elinde günün tarihi yazan kağıt ile selfie.

1620227181248.png

İstemiyor.Arkadaşın yapacağı işlemler için seviye bir kimlik doğrulama yeterli.Binance globalden bahsetmiyorum.Binance TR'de alım satım yapmak için istemiyor.Ancak kripto paranı başka yere aktaracaksan ya da kripto para olarak yatıracaksan istiyor.

Evet öyle sadece aşağıdaki bilgileri istiyor ve hala 18 yaş olması şart sizin anlatmanızda sadece hiçbir şey istemiyor gibi anlaşıldı
Gayet açık yazmışım.

Ben para yatırıp aldım daha sonra satıp hesabıma çektim.Bu işlemler için istemiyor, isterseniz deneyebilirsiniz.Binance TR'de istemiyor.Tc kimlik doğum tarihi vs istiyor.Herkes aynı şeyi yazıyor.Hiçbiriniz denemediniz hepiniz sağdan soldan duydunuz herhalde.
Tc numarası istiyot diye başlamamıştım. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı