Binance transfer esnasında "bu adreste dolandırıcılıktan şüpheleniliyor" uyarısı

Merhabalar. Sorunum şu; Binance TR ve Binance Global'ı zaten kullanıyorum. Binance TR'den Global'e BNB transferini gerçekleştirdim. Daha çok coine ulaşmak için Metamask hesabı kurdum. Binance Smart Chain ağını da ekledim. Şimdi, Metamask'taki ağ adresini kopyalayıp transfer yapacağım kısma yapıştırıyorum. BEP20 ağını da otomatik olarak kendisi seçiyor ki zaten bana lazım olan da o. Metamask'a gönderilecek BNB miktarını girdim ve göndermeye tıklayıp doğrulamaları yaptım. Ancak onayla butonuna tıkladığımda "Bu adreste dolandırıcılıktan şüpheleniliyor" yazıp transferi tamamlamıyor. Ve çok fazla denedim ama olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim ve ne kadar hızlı olursa o kadar iyi olur, çünkü bir şey planlıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu problemi redditde çokça görmüştüm. Firma ile iletişime geçmeli ve durumunuzu anlatmalısınız. Başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Çok araştırıp Binance Smart Chain kullanmaya karar vermiştim. Sonra bu hataları alan bir sürü insanı görünce vaz geçip desteklenen coinleri Ledger da tutmaya başladım.

Geri
Yukarı