Binance TR'den Daha Ucuz Bitcoin Gönderme

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Selamünaleyküm, arkadaşlar. Bir sorum olacaktı.
Bu işlerde yeniyim. Benim bir yere Bitcoin ile para yatırmam gerekti. Binance TR hesabım vardı zaten, ilk önce kartımdan oraya TL aktardım. Sadece EFT ücreti kesti banka. Binance TR bir komisyon almadı. Tabii sonra BTC satın aldım piyasa seçeneğiyle, limit kısmından almadım. Tam olarak anlamadım ne yapacağımı çünkü ben de direkt piyasa seçeneğinden aldım. Orada az bir miktar kesti komisyon. Sonra ise çekme kısmına geldim siteden. Başta para yatıracağım yerin wallet kodunu falan yazdım ama bir baktım aşağıda işlem ücreti 0.0005 BTC yazıyor, o da şu an 200 küsur TL yazıyor. Allah aşkına, ben şimdi 1400 lira para çekme işlemi yapacağım diyelim, 200 lira komisyon mu vereceğim? Bunun daha kolay bir yolu yok mu?

Screenshot_37.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bitcoin ağında gönderim ücretleri ve süreleri çok fazla. Başka bir ağdan göndermeyi deneyebilirsiniz (O ağ için ayrı cüzdan kodu gerekli) ya da göndereceğiniz kişiye sadece bitcoin olarak göndermek zorunda değilseniz usdt veya busd olarak gönderin onlarda gönderim ücreti olmaması gerekli yanlış hatırlamıyorsam.

Komisyonu daha düşük olan paralar var eğer BTC olarak çekmeniz şart değilse komisyonu düşük olan bir paraya dönüştürüp çekmeyi deneyebilirsiniz. Binance'de BTC komisyonu gerçekten yüksek.

Farklı ağlarda dene ne kadar kestiğini ezberden konuşulmuş yine diğer yorumlarda BTCde bu kadar kesmesi normalmiş gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı