Binance ve Binance TR nasıl kullanılır?

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, her ay gelen net bir para var ve bu gelen paralarla yatırım yapmak istiyorum. Binance ve Binance TR kullanmak istiyorum fakat bir türlü kimlik doğrulama, adres doğrulama ve uygulama kurmada ilerleyemedim.

Binance ve Binance TR'ye kayıt oldum, hesaplarım var, site üzerinden her ikisine de giriş yapabiliyorum. Uygulama olarak ise Binance uygulaması da telefonumda yüklü, giriş yapabiliyorum fakat Google Play'den Binance TR'yi yüklemeye çalıştığım zaman "bu uygulama ülkenizde kullanılamıyor" hatası veriyor. Bu hatayı ise KKTC'de yaşadığımdan dolayı veriyor olsa gerek, bu sorunu nasıl çözerim?

Ayrıca kimlik doğrulama kısmını nasıl yapmalıyım? Türkiye kimlik numarası girildikten sonra KKTC'de yaşadığım yeri ikamet adresi bölümündeki ikamet adresi, posta kodu ve şehir bölümlerine nasıl yazmalıyım?

Son olarak, Binance'da nasıl para yatırabilirim ve çekim yapabilirim? Örneğin, Binance'a İş Bankası hesabından para yatırıp aynı şekil çekim yapacağım zaman İş Bankası hesabına çekim yapabiliyor muyum?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    19,8 KB · Görüntüleme: 65
Binance Global'den Türkiye'ye banka hesabı ile para transferi yapılamıyor. Binance Türkiye hesabına EFT/Havale ile para gönderip alınabiliyor.

Geri
Yukarı