Binance yüklü çekim sıkıntı olur mu?

berkayr16

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım para çekicekmiş fakat limitler yüzünden çekemiyormuş bana 10 bin dolar atsa bende çekip ona atsam problem olur mu? Hiç gelirim yok problem yaşanır mı?

Arkadaşınıza güveniyorsanız, yasa dışı bir yol işlemiyorsa yapabilirsin sorun olmaz. Şahsen bu devirde belli olmuyor. Siz yapamayacağınızı iletin, bir sorun olursa başınız yanmasın.

Arkadaşınıza güveniyorsanız, yasa dışı bir yol işlemiyorsa yapabilirsin sorun olmaz. Şahsen bu devirde belli olmuyor. Siz yapamayacağınızı iletin, bir sorun olursa başınız yanmasın.
çok yakın arkadaşım kıramadım para nereden geldi bilmiyorum çektiğim gibi kendisinin banka hesabına atıcam. Dediğim gibi kriptodan para çekicem ama limit var 10 bin doları senden çeksem olur mu dedi başka bir şey bilmiyorum maalesef. Sizce problem olur mu ?

Çok yakın arkadaşım kıramadım para nereden geldi bilmiyorum çektiğim gibi kendisinin banka hesabına atacağım. Dediğim gibi kriptodan para çekeceğim ama limit var 10 bin doları senden çeksem olur mu dedi başka bir şey bilmiyorum maalesef. Sizce problem olur mu?

Dediğim gibi sizin bir çıkarınız yok bu kadar mevlada Paribu gibi banka hesabına çekim yapan borsalardan birine atsın sizi uğraştırmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı