Binance'dan para nasıl çekiliyor?

Paran şu an TRY olarak mı gözüküyor?

Eğer stabil coinlerdeyse eksi gözükmesi normal. Çünkü şu an BUSD dışında neredeyse tamamı 1 doların altında.

Binance TR hesabı açıyorsun ve Binance ile entegre ediyorsun.
Ardından elindeki coini try cinsine dönüştür. Çekme kısmında gelip IBAN adresini yazıyorsun.
Dikkat etmen gereken kısım çekim yapacağın IBAN adresininin Binance hesabınını adı soyadı ile aynı olması gerekiyor.

Artı olarak coinlerden komisyon kesiyor sürekli al sat kesinlikle yapma.

Paran şu an try olarak mı gözüküyor?

Eğer stabil coinlerdeyse eksi gözükmesi normal. Çünkü şu an busd dışında neredeyse tamamı 1 doların altında.

Try olarak bakiye kalıyor Binance TR de onun dışında Bitcoin alıyorum sürekli düşüyor.

Ben Binance TR'ye transfer edip çekiyorum.

Transfer ederken coin olarak mı ediyorsun yoksa coini USDT'ye mi çeviriyosun anlamadım. Binance TR'ye attıktan sonra nasıl bozduracağım?

Binance TR hesabı açıyorsun ve Binance ile entegre ediyorsun.
Ardından elindeki coini try cinsine dönüştür. Çekme kısmında gelip IBAN adresini yazıyorsun.
Dikkat etmen gereken kısım çekim yapacağın IBAN adresininin Binance hesabınını adı soyadı ile aynı olması gerekiyor.

Artı olarak coinlerden komisyon kesiyor sürekli al sat kesinlikle yapma.

Kaç para kesiyor coin alırken?

Dönüştürmü iyi yoksa diğer türlü mü satayım? Ben para yatırırken TL atıyom Binance TR'ye sonra USDT cevirip transfer edip coin alıyorum. Çekerken coini satıp USDT çevirip TR'ye atsam oradanda TL'ye çevirsem çekebilir miyim TL'ye nasıl çevireceğim?

Ben bir coini sattım neye dönüşür mesela?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı