Binancede her işlemde komisyon keser mi?

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
Parayı yüklerken yüzde 1 komisyon kesiyor. Onun dışında Bitcoin al sat yaptığımız da komisyon keser mi? Kesse de ne kadar keser?

Binance TR de alacaksan hiç kesmez parayı hangi bankadan aktaracaksınız ( bu arada daha düşük komisyonlu bir sit.

Şunu belirteyim binance TR'den aktarma yapmayacağım zaten para yatırırken binance yüzde 1 komisyon alıyor ben diyorum ki atıyorum Bitcoin aldım o parayla ve Bitcoin'i satmak istedim Bitcoin'i satarken veya alırken yine bizden para kesiyor mu?

Şunu belirteyim binance TR'den aktarma yapmayacağım zaten para yatırırken binance yüzde 1 komisyon alıyor ben diyorum ki atıyorum Bitcoin aldım o parayla ve Bitcoin'i satmak istedim Bitcoin'i satarken veya alırken yine bizden para kesiyor mu?

Neden aktarma yapmak istemediğini anlamdım binance TR komisyonsuz para yatırma için kuruldu, ayrıca evet Bitcoin (tüm coinler ) alıp satarken senden para kesiyor şu an binace TR kesmiyor ama 1 ay sonra oda alıp satarken kesecek.

Neden aktarma yapmak istemediğini anlamdım binance TR komisyonsuz para yatırma için kuruldu, ayrıca evet Bitcoin (tüm coinler ) alıp satarken senden para kesiyor şu an binace TR kesmiyor ama 1 ay sonra oda alıp satarken kesecek.

Tamamda 30 lira içinde niye uğraşayım komisyon ödememek için transfer yapmayı bilmiyorum yeniden hesap oluştur falan zahmetli iş ve ne kadar kesiyor alıp satarken yine yüzde 1 bir mi yani 3000 TL de 30 lira mı keser her seferin de alıp satarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı