Çözüldü Binance'den çekilen parayı Binance geri alabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Bana para geldiğinde anında çeksem, ardından gönderen kişi parayı geri almak istese parayı kartımdan geri alabilirler mi?

Hesabınıza yanlışıkla para gelmesinin suçu sizin değil, parayı size gönderenindir.

Eğer siz başkasının hesabından illegal şekilde para çekmiyorsanız, hesap tamamen size aitse bir sorun olmaz.
Hocam sorması ayıp ne yapacaksınız?
Birine bir şey satacağım. Fakat daha önce adama sattıktan sonra adam Binance desteğe beni şikayet edip hesabımın para çekmesini ve transfer etmesini kapattırdı. Bu sefer parayı alır almaz hemen çekeceğim ki riske girmeyeyim.

Peki parayı çektim diyelim, adam tekrardan beni şikayet ederse hesabımın para transferini ve çekmesini kapatabilir mi?
Eğer yanlışlıkla gönderilmişse hem parayı geri alır hem de transferi kapattırır. Ama aldığı ürünün parasını geri almaya çalışıyorsa hiçbir şey olmaz.

Peki parayı çektim diyelim, adam tekrardan beni şikayet ederse hesabımın para transferini ve çekmesini kapatabilir mi?
2. Yanlış alıcı adrese veya yanlış yatırma adresine yapılan veya listelenmemiş token yatırma işlemleri
Binance genel olarak bir token/coin kurtarma hizmeti sunmamaktadır. Bununla birlikte, yanlış yatırdığınız tokenler veya coinler sebebiyle önemli bir kayıp yaşadıysanız, Binance, yalnızca kendi takdirine bağlı olarak, tokenlerinizi veya coinlerinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir. Binance'in, kullanıcıların finansal kayıplarını kurtarmalarına yardımcı olmak için kapsamlı prosedürleri vardır. Tokeninizin başarıyla kurtarılacağının bir garantisi olmadığını lütfen unutmayın.

Ben daha önce yüksek bir miktarda paramı yanlış bir adrese yatırmıştım. Bunun geri dönüşünün olmadığını ve karşı tarafın rızasına bağlı olduğunu söylediler. O yüzden adama geri yatıracaklarını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı