Binance'den para çekilmiyor

ejderfunk

Hectopat
Binance pooldan kazandığım ETH miktarını 54TL ye çevirdim ve bir Papara hesabı açtım. Papara hesabında kimlik seri no sordu girdim. Hesabı doğruladım binancede de keza aynı şekilde tüm doğrulamaları yaptım. Ama binanceden Papara'ya para gönderdiğim zaman vatandaşlık numarası yazmamı istedi bende Papara'ya girdiğim seri noyu yazdım ve göndermek istediğimde her seferinde failed hatası alıyorum bir türlü Papara'ya para aktaramıyorum. Acaba girdiğim vatandaşlık numarası mı yanlış? Değiştiremiyorum. Bugünden itibaren miningi bırakacağım gibi 5 gündür ekran kartı boşuna yoruldu adamlar para vermiyor bildiğiniz. Para çekmek bu kadar zor olur mu?

Vatandaşlık numarası denilen şey T.C Kimlik numaranız. Papara numarasını da oradaki istenilen kısma yazıyorsunuz.

Ayrıca Binance'a kayıt olurken yazdığınız kimlik numarası ile Papara kimlik numaranızın da aynı olması gerekir.

Papara ile binance kayıt olduğun isimler aynı olmak zorunda ve bunu destek ile iletişime geçerek çözebilirsin, arkadaşın varsa onun BTC hesabına da gönderebilirsin.

ben binance ye seri no yazdım ama silemiyorum ve başka hesabada gönderemiyorum. Bir yöntemi varmı değiştirmenin acaba?

En iyisi parayı çekmemek çünkü vergi geliyormuş. 50tl için binlerce lira geriye yönelik vergi cezası ödemeye değmez.

Binanca destek sayfasından yardım istiyorum saçma otomatik mailler geliyor tek istediğim şey ID numarasını değiştirmek ama yolu yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı