Binancepool'da kazançların dengesizliği

Hayır artık hiveon kullanıyorum. 2minersdan 25.11 tarihinde çıktım. Kazançlar çok düşmüştü en son ama belki şuan toplamıştır.
Kazanç min. 0.009 - 0.01 arası değişmekte. Ancak NANO çok düştüğü için karşılığını alamıyorum yaklaşık 20 gündür 2miners'tan. Elimde 81 dolar olması gerekirken, -eğer şu an satarsam- 66 dolar oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Kazanç minimum 0.009 - 0.01 arası değişmekte. Ancak NANO çok düştüğü için karşılığını alamıyorum yaklaşık 20 gündür 2Miners'tan. Elimde 81 dolar olması gerekirken, -eğer şu an satarsam- 66 dolar oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Ben dün 2Miners'a kaydolup oradan Binance hesabıma bağladım. Kazançlar saat 15'te cüzdana yansır diye belirtmiş sitede ama henüz bir şey göremedim hesabımda. Neden böyle acaba siz yaşadınız mı böyle bir durum?

Hayır artık hiveon kullanıyorum. 2minersdan 25.11 tarihinde çıktım. Kazançlar çok düşmüştü en son ama belki şu an toplamıştır.

Orada durumlar nasıl hocam?
Kaç ortalama mh/s ile ne kadar kazanıyorsunuz? Ve minimum ödeme limiti ne kadar, fee kesiyor mu? Memnun musunuz?

Geri
Yukarı