Binance'te Altcoin nasıl alınır?

TL ile belirli coinler alınyor sanırım. TL'yi usdt ye çevirin.

Evet öyle ama nasıl çevireceğim ve nasıl bozdurabilirim?
Bu soruyu sorduğunuza göre biraz daha piyasa okur yazarlığızı arttırın o zaman alım yapın. Kaybetmekten çekinmeyeceğiniz para ile alım yapın.

Zaten öyle yapıyorum ama dediğiniz şeyi anlamadım TL ile Bitcoin mi al diyorsunuz.
Bu soruyu sorduğunuza göre biraz daha piyasa okur yazarlığızı arttırın o zaman alım yapın. Kaybetmekten çekinmeyeceğiniz para ile alım yapın.

Nasıl okur yazarlığımı geliştirebilirim.

Evet öyle ama nasıl çevireceğim ve nasıl bozdurabilirim?

Zaten öyle yapıyorum ama dediğiniz şeyi anlamadım TL ile Bitcoin mi al diyorsunuz.
Usdt dolar endeksli bir altcoindir. Yani 1 dolar kaç tl ise 1 usdt o kadar tl ediyor. Eğer ben dolar olarak btc alacam diyorsan ilk olarak udtc/tl piyasasında tl ni udtc ye çevireceksin sonra btc/udtc piyasından btc alacaksın. Ama bunlarla uğraşmadan btc/tl piyasından btc alabilirsin.

Usdt dolar endeksli bir altcoindir. Yani 1 dolar kaç TL ise 1 usdt o kadar TL ediyor. Eğer ben dolar olarak BTC alacağım diyorsan ilk olarak udtc/tl piyasasında TLni udtc ye çevireceksin sonra btc/udtc piyasından BTC alacaksın. Ama bunlarla uğraşmadan btc/tl piyasından BTC alabilirsin.

Ben zaten BTC alıyorum TL ile ben diyorum ki altcoin almak için diyorum BTC değil onu bende biliyorum.

Geri
Yukarı