BinanceTR'den Ziraat Bankası'na para çekme

prometrx

Decapat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Meslek
Shinboi
Brave Browser'dan 20 dolar kazandım ve bunu Binance TR'ye XRP olarak attım. Şimdi ben bu parayı Ziraat Bankası'na nasıl çekebilirim? Direkt XRP'yi try çevirip. Sonra BinanceTR'deki try çekme yerinden yapabilir miyim? YouTube'da videolar izlemiştim hepsi Binance global ile hesap bağlama falan yapıyorlar gerek var mı?

Brave Browser'dan 20 dolar kazandım ve bunu Binance TR'ye XRP olarak attım. Şimdi ben bu parayı Ziraat Bankası'na nasıl çekebilirim? Direkt XRP'yi try çevirip. Sonra BinanceTR'deki try çekme yerinden yapabilir miyim? YouTube'da videolar izlemiştim hepsi Binance global ile hesap bağlama falan yapıyorlar gerek var mı?
XRP'yi sat. Çekme kısmına bas, TRY'ye bas, IBAN'ıni yaz.

Gerek yok çekebilirsin. XRP'yi TL olarak bozdur akabinde hesabına çek.

BinanceTR üzerinden XRP/TRY parametresinden Türk Lirasına çevireceksiniz ve cüzdanda bulunan çekme bölümünüzden hesabınıza Türk Lirası olarak çekebilirsiniz. Sadece hesap adı ile banka hesabı adı aynı olursa çekme işlemi yapabilirsiniz.

Nasıl 20 dolar kazandınız? Ben de kazanayım, para paradır.😀

Brave browser kullanmaya başladım zaten günümün çoğu bilgisayar başında geçiyor. Brave browser size reklam atıyor windows bildirimi halinde bu gelen reklamlara tıklayarak size BAT veriyor bu batlar birikiyor. Bende ayda yaklaşık 9 10 bat birikiyor ben ocakta başlamıştım. Öylesine şimdi çektim klavye alacağım. Pasif gelir olarak internetten brave browser BAT kazanmayı araştırabilirsiniz.
Ne kadar sürede kazandın 20 doları?
yaklaşık 3-4 ay fakat 2.ayın sonunda reklam gösterme neredeyse 2 katına çıktı.

Son düzenleme:
Brave browser kullanmaya başladım zaten günümün çoğu bilgisayar başında geçiyor. Brave browser size reklam atıyor Windows bildirimi halinde bu gelen reklamlara tıklayarak size BAT veriyor bu BAT'lar birikiyor. Bende ayda yaklaşık 9 10 BAT birikiyor ben ocakta başlamıştım. Öylesine şimdi çektim klavye alacağım. Pasif gelir olarak internetten Brave browser BAT kazanmayı araştırabilirsiniz.

Yaklaşık 3-4 ay fakat 2.ayın sonunda reklam gösterme neredeyse 2 katına çıktı.

Hiçbir şey yapmıyorsun değil mi sadece telefonunda yüklü kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı