Çözüldü Binanın internet altyapısı nedir?

• Konuyu başlatan 431728
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 731
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

431728

Hectopat
Yeni bir binaya taşınıyorum.
Görsellerden anlaşılabiliyorsa bina internet altyapısı ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

20230108_101051.jpg
20230108_101101.jpg
20230108_101110.jpg
20230108_101124.jpg

Yeni mi bağlamayı düşünüyorsunuz yoksa bu modemle zaten kullanıyor musunuz. Yeni bağlatacaksanız zaten tüm firmalr Kendi modemini kullanma zorunluluğu veriyor dolayısıyla size 20 TL ücret ile modem kirslıyorlar.

Ben de şu ttnetin verdiği modem var. Bu modemi değiştirmem gerekir mi hızı alabilmek için?

Eki Görüntüle 1626486
Modem kiralık ise adres değişikliği sonrası kuruluma gelen ekip fiber modem getiriyor. Geçiş sürecinde müşteri hizmetlerine teyit ettirin yinede. Eski modem sizde kalıyor.

Yeni mi bağlamayı düşünüyorsunuz yoksa bu modemle zaten kullanıyor musunuz. Yeni bağlatacaksanız zaten tüm firmalr Kendi modemini kullanma zorunluluğu veriyor dolayısıyla size 20 TL ücret ile modem kirslıyorlar.

Bu modemi kullanıyorum ama fiber yoktu apartmanda 35 mbit kullanıyordum. Yeni apartmanda varmış anlaşılan. Ayrıca yeni geçtiğim ev 2 katlı olduğu için alt kata da sinyal ulaştırmam lazım. Alt katta telefon çekmiyor. Ters dubleks bi ev alt katın yarısı yerin altında kalıyor çünkü.

Modem kiralık ise adres değişikliği sonrası kuruluma gelen ekip fiber modem getiriyor. Geçiş sürecinde müşteri hizmetlerine teyit ettirin yinede. Eski modem sizde kalıyor.

Bu modemi çok uzun yıllardır kullanıyorum. Kiralık değil. Yani yine ttnet bağlattığımda almıştık ama parasını ödedik diye biliyorum çünkü çok uzun yıllardır var ve bir kaç kez ISS değiştirdim. Sonra türknete geçtim bir kaç sene kullandım. Şu anda Millenicom kullanıyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı