BinBin ceza ödenmezse ne olur?

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
Bugün BinBin'e ilk defa bindim ve sonrasında ücret istemediğini sandım sürüyordum sonrasında kapatmak istediğimde kapanmadı ücret istiyordu. Bende müşteri hizmetlerini aradım ve kapattılar fakat şimdi borcum var bu borcu ödemezsek ne olur? İleride mahkemelik falan mı oluruz?

Ben martıda öyle yapmıştım. 2 hafta içinde ödemezseniz yasal işlemler başlatılacak demişti. Büyük ihtimalle öyle olur yasal işlem başlatırlar. Ödeyin.

@Omer.cinar @ANGUSS 200TL tutmuş ben kapatmaya çalıştım olmadı 30TL'ydi araştırıp bulana kadar 200 TL oldu arkadaşımın da başına geldi desteğe yazmış bir şey yapamayız demişler çünkü arkadaşım kapatamıyorum bari süreyim demiş sürmüş şarjı bitene kadar.

@Omer.cinar @ANGUSS 200TL tutmuş ben kapatmaya çalıştım olmadı 30TL'ydi araştırıp bulana kadar 200 TL oldu arkadaşımın da başına geldi desteğe yazmış bir şey yapamayız demişler çünkü arkadaşım kapatamıyorum bari süreyim demiş sürmüş şarjı bitene kadar.
Çok da fazla denilmez bence işin yasal kısmını göze alabilecek kadar da değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı