Bing arama yapmıyor

SatoruGojo

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arama yapmaya çalıştığımda sayfa beyaz ekranda kitleniyor. Sebebi nedir?
1686153339249.png

Eki Görüntüle 1810988
Aynı sorun bende de var, hem mobil cihazımda hem bilgisayarımda yapamıyorum az önce benzer bir konu açmıştım. İnternet değiştirmek de bir işe yaramıyor, sanırım genel bir problem.

Bu sorun bende de var. Ama bing.com adresine girip oradan arama yapınca yapıyor. Bu sorunu çözmek için modemi sıfırladım. Linux'ta denedim düzelmedi. Çıldıracaktım neredeyse. Sayenizde biraz rahatladım. Sorun bende değilmiş. 😌

Bu sorun bende de var. Ama bing.com adresine girip oradan arama yapınca yapıyor. Bu sorunu çözmek için modemi sıfırladım. Linux'ta denedim düzelmedi. Çıldıracaktım neredeyse. Sayenizde biraz rahatladım. Sorun bende değilmiş. 😌
windows isteğe bağlı güncelleme indirmiştim bende de oldu. güncellemeyi kaldırınca düzeldi

Eki Görüntüle 1810988
Yeni güncellemeyi kurabilir veya kurduğunuz halde devam ediyorsa eski sürüme dönmeyi deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı