Bioderma mı Bepanthol mu?

564300

Decipat
Vucüt için nemlendirici alacağım ama kafam karıştı hangisi daha kalitelidir?

Bepanthol Sensidaily

Bioderma Atoderm Intensive Baume

Bepanthol Derma Temel Nemlendirici
Vücudum abartılı derecede kuru değil yani çok kuru değil ama vücudum dengesiz yazın normal sorun yok iken bu aralar vücudum kuruyor özellikle dirseğim çok kötü bembeyaz duruyor ve üstünde yaralar var küçük küçük atopik cilt diyorlar sanki.
Sizce hangisini almalıyım hangisi işime yarar?
Sensidaily 400 TL 400 ML
Derma temel nemlendirici 300 TL 400ML
Bioderma 500 ML 500 TL
Dirseğim böyle

20231017_161452.jpg

Egzama gibi de bu yüzden bioderma alasım var ama fiyatı çok mükemmel daha bepanthol ucuza derma falan olur mu ki?

Son düzenleme:

Bepanthol Sensidaily

Vücudum abartılı derecede kuru değil yani çok kuru değil ama vücudum dengesiz yazın normal sorun yok iken bu aralar vücudum kuruyor özellikle dirseğim çok kötü bembeyaz duruyor ve üstünde yaralar var küçük küçük atopik cilt diyorlar sanki.

Sensidaily 400 TL 400 ML
Bioderma 500 ML 500 TL
Bepanthol daha nemlendirici bana göre.

Reçetesiz satın almanız mümkün olsa bile doktora danışarak almanız daha iyi olur. Biz bu işin uzmanı değiliz. Sağlıkta kişiden kişiye değişebilecek etkileri olabilir.

Bepanthol Sensidaily

Sensidaily 400 TL 400 ML
Bioderma 500 ML 500 TL
Dirseğim böyle

Eki Görüntüle 1980664

Egzama gibi de bu yüzden bioderma alasım var ama fiyatı çok mükemmel daha bepanthol ucuza derma falan olur mu ki?
Bu basit bir kuruluk veya egzema gibi durmuyor doktora görünmeniz gerek.

Anlıyorum. Fakat ben işinizi sağlama almanızı öneririm zira etkisi dokunabilir. Yara çıktığını söylemişsiniz. Bunu doktora danışmanız gerektiği kanaatindeyim.

Dediğiniz üzere bugün doktara gittim düşüncelerimin beni yanıltmadığını tekrardan anlamış oldum dermatit dedi doktor

Yeni konular

Geri
Yukarı