Çözüldü Bionluk'ta vergi nasıl işler?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

firrisn

Centipat
Daha fazla  
Ben Bionluk kullanmaya başlayacağım. Bu yüzden vergi işinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Araştırdım ama bir şey anlayamadım. Bionluk'ta satış yapmış olan arkadaşlar vergi olayını falan anlatabilir mi? Herhangi bir şirketim yok, serbest meslek makbuzu deniyor sanırım.

Daha bir iş almadım yeni başlayacağım ve ben vergi olaylarından falan anlamıyorum o yüzden foruma yazdım. Logo tasarlayacağım 50 TL'den fazla bir ödeme almam sanırım ama mesela orada yazdığı gibi gelirim 24 bin TL oluncamı %15 vergi vereceğim.
O iş öyle değil malesef. Yeni bir konu açtım oraya bak istersen. İleride vergi borcu ile karşılaşabilirsin

O iş öyle değil maalesef. Yeni bir konu açtım oraya bak istersen. İleride vergi borcu ile karşılaşabilirsin.

Hocam hiç ödeme almadım ve bende başkasının kartı ile aldım ama umarım hiç ödeme almadığım için bir şey olmaz. Zaten biraz denedim ve pişman oldum insanlara bir şeyi beğendirmek zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı