Bionluk'ta vergi ödeniyor mu?

ArcoWestron

Femtopat
Daha fazla  
100TL'ye Bionluk'ta logo satmayı düşünüyorum. Şirketle falan da uğraşmak istemiyorum zaten aylık muhasebe masrafı kazanacağım parayı aşıyor. Bu vergi işi nasıl dönüyor, Bionluk benim yerime ödüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede yazıyor?
Yeni kanunla birlikte şirket açmana gerek yok.Yani fatura kesmiyorsun muhasebe falan yok.Yeni kanun diye araştır detayları çıkar basitçe anlatayım.Vergi dairesine gidiyorsun ordan aldığın onaylı belge ile banka hesabı açıyorsun.Açtığın o banka hesabına yatan paradan vergiyi otomatik olarak banka kesiyor.Bu vergide %15 diye biliyorum

Yeni kanunla birlikte şirket açmana gerek yok. Yani fatura kesmiyorsun muhasebe falan yok. Yeni kanun diye araştır detayları çıkar basitçe anlatayım. Vergi dairesine gidiyorsun oradan aldığın onaylı belge ile banka hesabı açıyorsun. Açtığın o banka hesabına yatan paradan vergiyi otomatik olarak banka kesiyor. Bu vergide %15 diye biliyorum

Arkadaş kurumsal olmadığı için. Bu sadece Bionluk için değil site dahi kursan belirli bir miktar belirleniyor. Bu miktar arkadaşın bahsettiği miktarın bir buçuk iki katı, aşılmadığı sürece vergilendirme dahi yok.

Kaynak belirtebilir misiniz, araştırmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı