BioNTech aşı deneyimim

Az önce saat 22:20 de BioNTech aşı oldum. (kronik veya herhangi bir hastalığım yok) aşının yapıldığını bile hissetmedim aşı sonrası 15 dakika hastahanede kalmamı söylediler. Evim hastahanenin üst sokağında olduğu için hemşireye ilettim. O zaman gidebilirsiniz dedi, şu an için hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum. Kolumda ağrı, uyuşma vs. yok, baş dönmesi mide bulantısı gibi belirtilerim de olmadı ve hayır metaller üzerime yapışmıyor 😂. Aşıya güvenmeyip aşı olmayanların içi rahat olsun gönül rahatlıyla yaptırabilirler.
Sabah kalkınca dayanılmaz bir ağrın olacak. Metaller 1 hafta sonra yapışmaya başlıyor :)

Çipte Pentium işlemci kullanmışlar bazı oyunlarda kasma var 😂

Öyle yapacağım zaten endişeniz olmasın merak edenler konuyu 1 hafta 10 gün daha takip etsin.
Benim dayım da BionTech aşısı oldu normalde koronayı atlatmıştı atlatalı 7 ay oldu aşı çıktı aşıyı olduktan sonra ki gün fenalaşmış ateşi falan çıkmış konuştum işte dün ben koronayı bu kadar sert geçirmemiştim dedi.

Sadece Bıontech aşısını olanlarda oluyor hocam :)
Aşı olmamasına rağmen bunu yapabilen kişiler yıllardır var, bu konu hakkında bilimsel bir açıklama mevcuttu. Tam hatırlayamıyorum lakin deri ile ilgili bir şey bu. Aşının manyetik bir şey yapabilme gibi bir yeteneği olması imkansız zaten, bir de eğer doğru açıyı ve derinizin yüzeyini kontrol edebilirseniz metaliği geçin her şeyi yapıştırabilirsiniz.

Bu durumu denediğimden diyorum, akrabalarımdan bir tane BioNTech aşısı vurulan bir tane de aşı vurulmayan kişi var. İkisi de kan bağı bulunuyor. Aşı vurulan kişinin derisine metal eşyalardan tutun plastik telefon kılıflarına kadar her şey yapışıyor, bunu aşı vurulmamış bir kardeşinde denedik onda da aynı şeyler oluyor. Genetiklik bir durum da var yani. Bilimsel olarak deriyle ilgili olduğu açıklandı.

Geri
Yukarı