BIOS ayarlarından XMP nasıl açılır?

userbenchmark

Dosya Ekleri

• IMG_6043.jpg
    IMG_6043.jpg
    301,2 KB · Görüntüleme: 77
Bu site zaten sahte sonuçlar verdiği için forumda yasaklandı.
1614758717848.png

Güvenmeyin oraya.

Peki bu bahsettiğim FPS sorunu için bir öneriniz var mıdır? YouTube de aynı bilgisayr tek fark i7 9. nesil onların kulandığı test blgisayarı benmki 10. NESil ve ayrıca 2060 bile benden yüksek alıyorlar FPS ve maalesef 1660 Ti ile de yaklaşık 180 alıyorlar acaba diyorum ki bu MSI Afterburner fazla mı gösteriyor FPS'yi ben direk Valorant'tan bakıyorum FPS'ye. benim değişken 135 150 arası gidiyor duvara bakınca sadece 212 falan oluyor .

Peki bu bahsettiğim FPS sorunu için bir öneriniz var mıdır? YouTube de aynı bilgisayr tek fark i7 9. nesil onların kulandığı test blgisayarı benmki 10. NESil ve ayrıca 2060 bile benden yüksek alıyorlar FPS ve maalesef 1660 Ti ile de yaklaşık 180 alıyorlar acaba diyorum ki bu MSI Afterburner fazla mı gösteriyor FPS'yi ben direk Valorant'tan bakıyorum FPS'ye.
FPS konusunda pek emin değilim DDU ile sürücünüzü kaldırıp temiz kurulum yapınız.
Laptop'larda en ufak ısınma FPS değerini etkileyebiliyor diye biliyorum.

Isınma olduğunu düşünmüyorum uzun süre oynayınca bile 82 Cpu 63 70 o civarlarda Gpu görüyorum en fazla.
Benim dizüstü bilgisayarların FPS değerleri hakkında bilgim pek yok mobil grafik birimlerinin değerleri değişken olabiliyor masaüstüne göre FPS düşüşü için yeni bir konu açmanızı öneririm benden daha bilgili arkadaşlar mevcut laptoplar için.

Geri
Yukarı