BIOS boot priority değişmiyor

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
4f9192b20a9e49bf8ebe73be8cbef572.jpg

Videodaki hatayı alıyorum. Eskiden bir şey yoktu ama formattan sonra böyle oldu. Nasıl çözebilirim? Benim BIOS'umda bu şekilde ama fotoğraf benim değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1776838

Videodaki hatayı alıyorum. Eskiden bir şey yoktu ama formattan sonra böyle oldu. Nasıl çözebilirim? Benim BIOS'umda bu şekilde ama fotoğraf benim değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende de BIOS boot bu şekilde. CD-ROM Drive üstüne gelip +'ya tıklarsanız CD-ROM Drive bir alta geliyor removable devices 1. sıraya gelir. Mantığı anladın umarım boot sırasını böyle ayarlıyorsun. Bir de + olmazsa + ile entera aynı anda basmayı dene.

Artı -1 Eksi
Bende de BIOS boot bu şekilde. CD-ROM Drive üstüne gelip +'ya tıklarsanız CD-ROM Drive bir alta geliyor removable devices 1. sıraya gelir. Mantığı anladın umarım boot sırasını böyle ayarlıyorsun. Bir de + olmazsa + ile entera aynı anda basmayı dene.

Benim BIOS bu gibi degil. Bunun benzeri. Az sonra kendi BIOS kısmımı atacagım. Bunu çözmemiz lazım çok sıkıntı :/

IMG20230512233530.jpg

IMG20230512233521.jpg

IMG20230512233509.jpg

Benim BIOS Boyle tuslarla birlikte yukarı çıkartıp saveliyorum ama eski haline geri geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı