Çözüldü BIOS çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ghost3343

Femtopat
Daha fazla  
BIOS güncellerken dondu kaldı bende reset attım ve karşıma böyle bir yazı çıktı: (warning BIOS Recovery mode has been detected please put the file m5a97le.cap) ne yapmam lazım?

Çözüm
Flash belleğin FAT32 değilse, FAT32'ye çevirin ve ardından aşağıdaki dosyayı içine atın.

BIOS güncellerken dondu kaldı bende reset attım ve karşıma böyle bir yazı çıktı: (warning BIOS Recovery mode has been detected please put the file m5a97le.cap) ne yapmam lazım?

BIOS pilini çıkar 20,30 saniye bekle geri takıp aç olmazsa garantiye yolla BIOS gitmiştir.

Bir USB belleği fat 32 olarak biçimlendirip bios dosyasını USB belleğe at. Daha sonra yeniden başlat otomatik göremesi gerekiyor. Ayrıca ZIP'deki "M5A97-LE-R20-ASUS-2701.CAP" dosyasını "m5a97le.cap" olarak adını değiştir.

Flash belleğin FAT32 değilse, FAT32'ye çevirin ve ardından aşağıdaki dosyayı içine atın.

Tahminen kaç dakika beklememiz lazım ve usb nereye takıcaz anakartın herhangi bi yeri olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı