Çözüldü BIOS çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ghost3343

Femtopat
Daha fazla  
BIOS güncellerken dondu kaldı bende reset attım ve karşıma böyle bir yazı çıktı: (warning BIOS Recovery mode has been detected please put the file m5a97le.cap) ne yapmam lazım?

Çözüm
Flash belleğin FAT32 değilse, FAT32'ye çevirin ve ardından aşağıdaki dosyayı içine atın.

Bu konuyu açmadan da bayağı araştırma yaptım ama bir cözüm bulamadım BIOS pilini çıkartıp takmayı da denedim.

Hocam dediğimi yapmanız yeterli bilgisayarın sol veya sağ kısmında USB giriş yerleri olur, oraya takmanız gerekli. Bir flash bellek bulun ve FAT32 formatına dönüştürün, daha sonradan bilgisayarı yeniden başlatın. Sorununuz muhtemelen çözülmüş olacaktır.

Hocam dediğimi yapmanız yeterli bilgisayarın sol veya sağ kısmında USB giriş yerleri olur, oraya takmanız gerekli. Bir flash bellek bulun ve FAT32 formatına dönüştürün, daha sonradan bilgisayarı yeniden başlatın. Sorununuz muhtemelen çözülmüş olacaktır.
Fat32 formatını rufus ile yapıyormuşuz ben direk windowsdan yapıyordum ondan bekleyip duruyormuşum warning! ekranında :D sağolun yardımlar için düzeldi

Geri
Yukarı