BIOS ekranı gelmiyor

NeverBane

Decapat
Daha fazla  
En son BIOS'dan Windows 11 için ayar yapmıştım ama şu an girmeye çalışdığımda giriş desteklenmiyor çıkıyor normal açtığımda ise sadece Windows ekranı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen "FastBoot" ayarını açtınız. Shift tuşuna basılı tutarak cihazı yeniden başlatı seçin. Çıkan kurtarma menüsünde gelişmiş seçeneklere tıklayın ve "UEFI Bellenim Ayarları (vb.)" yazılı olan seçeneğe tıklayın. Cihazın yeniden başlayıp BIOS 'a girmesi gerekiyor. Daha sonra Boot ayarlarından FastBoot'u kapatın.
2. seçenek olarak BIOS pilini çıkartın ya da CLR-CMOS yapın. Unutmayın bu bahsettiğim işlemde ayalarınız sıfırlanacaktır.

Muhtemelen "FastBoot" ayarını açtınız. Shift tuşuna basılı tutarak cihazı yeniden başlatı seçin. Çıkan kurtarma menüsünde gelişmiş seçeneklere tıklayın ve "UEFI Bellenim Ayarları (vb.)" yazılı olan seçeneğe tıklayın. Cihazın yeniden başlayıp BIOS 'a girmesi gerekiyor. Daha sonra Boot ayarlarından FastBoot'u kapatın.
2. seçenek olarak BIOS pilini çıkartın ya da CLR-CMOS yapın. Unutmayın bu bahsettiğim işlemde ayalarınız sıfırlanacaktır.
denedim ama o ekranda gelmiyor yeniden giriş desteklenmiyor diyor
Bilgisayarı yeniden başlatıp açılırken girmeye çalışın. Ya da direkt FastBoot'u kapatabilirsiniz ama önermem.
denedim yeniden dedi fastbootu biosa girmeden kapatmanın bir yolu yokmudur

Yeni konular

Geri
Yukarı