BIOS ekranı monitöre sığmıyor

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
RAM
2 x Kingston Beats DDR4 8 GB 3600 MHz
SSD veya HDD modeli
Sandisk 240 GB SSD-2 TB Western Digital Green HDD
Ekran kartı
Gigabyte GTX 1060 6 GB
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Arkadaşlar PC de oyun oynarken birden yeniden başladı. Bende BIOS ekranını açtım. BIOS kendi kendine sıfırlanmış ve BIOS ekranı monitöre sığmıyor. Çözünürlüğü değişmiş. BIOS'tan çıktım ve şu an Windows açıldı masaüstündeyim. BIOS ekranını eski haline nasıl getirebilirim? Bir de bilgisayar son 2 gündür kernel securty mavi ekran hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar PC de oyun oynarken birden yeniden başladı. Bende BIOS ekranını açtım. BIOS kendi kendine sıfırlanmış ve BIOS ekranı monitöre sığmıyor. Çözünürlüğü değişmiş. BIOS'tan çıktım ve şu an Windows açıldı masaüstündeyim. BIOS ekranını eski haline nasıl getirebilirim? Bir de bilgisayar son 2 gündür kernel securty mavi ekran hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?

1. bilgisayarın hangi çözünürlüğe ayarlı?
2. Monitörünün optimum çözünürlüğü ne?

1. bilgisayarın hangi çözünürlüğe ayarlı?
2. Monitörünün optimum çözünürlüğü ne?
1440x900 monitörün çözünürlüğüde 1440x900 windows masaüstü normal biosa girince çözünürlük büyük bir tek.

BIOS çözünürlüğünü değiştirin. Ayarlarda öyle bir seçenek olması gerekiyor. Veya BIOS sıfırlayarak sorunun çözülüp çözülmediğini bildiriniz.
Biosu sıfırladım olmadı gene aynı. Biosun çözünürlüğünü nereden değiştiricem? Anakartım MSI B450M a pro max

Geri
Yukarı