Çözüldü BIOS ekranından hiçbir şeye tıklanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DexterMorgann

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi hard disk boot priority de hiçbir şeye tıklayamıyorum. Bunu nasıl çözeriz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-08-21 at 09.56.48.jpeg
    137,3 KB · Görüntüleme: 127
Hocam başka yerlerde Boot Priority kitleme gibi ayarları yanlıştıkla işaretlemediğinize emin misiniz ? Çünkü öyle bir şey dedd olmuş olabilir.
Bu ekranda da sadece hard disk boot priority seçeneğine tıklayabiliyorum.

Dosya Ekleri

• 2.jpeg
    229,3 KB · Görüntüleme: 82
Tahminimce BIOS'unuzda güvenlik amacı ile yapılmış bir kilit bu. Sisteminizi yazın, yardımcı olmaya çalışalım.

Garipmiş. Hocam USB'den boot etmek etmeye çalışıyorsanız Boot Device Menüsününden (F12 veya F11 gibi butonlarla genelde açılıyor) boot edebilirsiniz. Buna CD de dahil.
Yardımlar için teşekkürler dediğin gibi yaptım oldu teşekkürler

Yardımlar için teşekkürler dediğin gibi yaptım oldu teşekkürler.

Asıl ben teşekkür ederim hocam: ). Bu arada ekstra olarak çözüm olarak işaretlerseniz çok mutlu olurum: ). Çözüm olarak işaretlemek için çözüm olan mesajın sağına gelip tike tıklamanız gerekiyor. Çözüm olarak işaretlemezseniz de canınız sağ olsun sıkıntı olmaz : ).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…