BIOS format USB'sini görmüyor

Tremolo

Attopat
Daha fazla  
İyi günler, Windows 10 32 Bit kullanmaktayım. Bunu 64'e çıkaracağım ama bir türlü BIOS format USB'sini görmüyor. Ne yapabilirim? HDD ve bootable add-in cards seçenekleri çıkıyor.

Sorunun soketten olduğunu sanmıyorum. Bir ihtimal flash diskin formatlama biçiminden kaynaklı olabilir.

Peki sistem acikken sistem goruyor mu?
evet,görüyor hocam.
Sorunun soketten olduğunu sanmıyorum. Bir ihtimal flash diskin formatlama biçiminden kaynaklı olabilir
Taktığınız USB soketinde sıkıntı olabilir. Başka bir sokete takıp deneyin.
Yok hocam işe yaramadı.
Sorunun soketten olduğunu sanmıyorum. Bir ihtimal flash diskin formatlama biçiminden kaynaklı olabilir.
Nasıl ayarlayabilirim onu peki ? Hocam şimdi özelliklerine baktım da fat32 yazıyor ntfs olması gerek değil mi?

Son düzenleme:
İnternette birçok video var konu hakkında. Deneyin, sonuca göre yardımcı olmaya çalışalım tekrar. Bu arada bios update illa gerekli değilse uğraşmaya değmez.

İyi günler, Windows 10 32 Bit kullanmaktayım. Bunu 64'e çıkaracağım ama bir türlü BIOS format USB'sini görmüyor. Ne yapabilirim? HDD ve bootable add-in cards seçenekleri çıkıyor.

Yanlış hazırlamış olabilirsiniz tekrar Rufus ile doğru ISO ile yazın bazen ISO dosyasının içeriği eksik ya da bozuk olabiliyor.

Hocam Rufus ile FAT32 yazdirin oradan sol taraftan MBR'yi seçin o zaten uyari verecektir sonra bilgisayari kapatip tekrar açin Boot menüsünden USB'yi en üste alın ve usbniz SanDisk midir acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı