BIOS güncelledikten sonra ekran gelmedi

Hocam servise sadece ekran gelmiyor yazıp gönderin. BIOS güncellemesi sırasında PC kapatılmaz.

Technopat videosu izleyip BIOS güncellemesi yaparken F-sheel kısmı geldikten sonra bilgisayarı kapattım. Laptop'a ekran gelmedi. Ne yapmak gerekiyor bilgisayar BIOS'suz mu kaldı. Servise ne demem gerekir, garantiye girer mi?
Güncellemeden önce şarjı tam olsun yazmadı hiç güncelleme sırasında kapatılır mı abi. Bence bios güncellerken kapattığını söyleme servise yolla. Yoksa kullanıcı hatası derler.

BIOS güncellemesi sirasinda pc yi kapatilmaz hatta elektrik kesintisi yasanmamasi icin dua felan edilir eger güc kaynagin yoksa. Bunu söylersen servise sana yeni anakart almani söyleyeceklerdir. Biraz sikintili bir konu.

D-dostum sana bir şey söylemem gerek...
Aga be....
Technopat videosu izleyip BIOS güncellemesi yaparken F-sheel kısmı geldikten sonra bilgisayarı kapattım. Laptop'a ekran gelmedi. Ne yapmak gerekiyor bilgisayar BIOS'suz mu kaldı. Servise ne demem gerekir, garantiye girer mi?

Sanırım ülke olarak bilgilendirme yazılarını ve talimatlarını önemsemiyoruz :D BIOS güncellemesinden önce şarjın dolu olması ve prizden çekilmemesi isteniyor. Artık o ana karttan hayır gelmez - cidden o artık çöp sanırım -.

Geri
Yukarı