Çözüldü BIOS güncelleme nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi sosyaller. Elimde MSI 760GM-P23(FX) anakart mevcut bu anakartın BIOS'u tarih öncesi kalmış yani bayağı eski ben direkt en son sürümü indirip kurarsam bir sorun olur mu yoksa bütün sürümleri tek tek kurmam mı gerekli?

Çözüm
Direkt olarak en son sürümü kurabilirsiniz. Yani ilk defa duydum tek tek sürüm yükseltme mevzusunu, eğer tabii öyle bir şey varsa.
Direkt olarak en son sürümü kurabilirsiniz. Yani ilk defa duydum tek tek sürüm yükseltme mevzusunu, eğer tabii öyle bir şey varsa.

Çözüm
İyi sosyaller. Elimde MSI 760GM-P23(FX) anakart mevcut bu anakartın BIOS'u tarih öncesi kalmış yani bayağı eski ben direkt en son sürümü indirip kurarsam bir sorun olur mu yoksa bütün sürümleri tek tek kurmam mı gerekli?

En son sürümü USB'ye yükleyin sonra BIOS'tan F8 ile sizde farklı tuş da olabilir BIOS güncellmeye başlayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam o benim şahsi düşüncem eğer öyle bir şey var ise diye kafama takıldı.

Sıkıntı yok hocam, ilk defa öyle bir şey okuyunca bildiğim şeyi sorguladım ben de :) Direkt en son sürümü kurabilirsiniz.

Teşekkür ederim son surumu kurdum bitişinde sistem yeniden başlayacak dedi başladı ve ekrana görüntü gelmedi bayağı bekledim görüntü gelir gibi oluyor geri gidiyor sonra PSU'yu kapattım tekrar açtım açıldı PC BIOS'u güncel bir şekilde.

Geri
Yukarı