BIOS Güncelleme Sonrası Ekrana Görüntü Gelmiyor

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, anakartımın BIOS'unu güncelledim. Güncelleme işlemi başarılı, bilgisayar yeniden başlatılmak için kapandı. Açıldığında ekrana hiçbir görüntü gelmedi.
Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, anakartımın BIOS'unu güncelledim. Güncelleme işlemi başarılı, bilgisayar yeniden başlatılmak için kapandı. Açıldığında ekrana hiçbir görüntü gelmedi.
İlk başta uzun süre beklemesi normal biraz bekleyin. Ne kadardır böyle?

Bir sorun çıktığında sistem BIOS recovery yapar diye düşünüyorum. Diğer türlü geçmiş olsun diyelim.

Anakart modeli ve yüklediğiniz BIOS versiyonu nedir?

Arkadaşlar sistemim bu. Ayrıca bu beta versiyonunu yüklemeden önce PC normal bir şekilde çalışıyordu. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. PC'yi tamirciye götürmek istemiyorum. Umarım çözümünü bulabilirim. BIOS pilini çıkarıp takma işleminide yaptım fakat yine herşey çalışıyor ama ekranda görüntü yok.
@Koneko Toujou @hawtsauce @Linux Aliskanligi Biraz araştırma yaptım. Sanırsam PC'yi tamirciye götürmem gerekecek. Başka çözüm yolu yok gibi. Keşke Recep Baltaş BIOS güncelleme videosunda dikkat edilmesi gerektiğini belirtseydi neyse artık.
Arkadaşlar bugün bilgisayar tamircisine götürmeyeyim diyorum. Biraz daha uğraşıp, olmadı yarın götüreceğim. Bu sorunu yaşayıp çözüm yolunu bilen varsa yazabilir mi? Yani bir güncellemeden dolayı PC düzeltilemez mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-06 191909.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-06 191909.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2022-06-13-21-39-43-943_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-13-21-39-43-943_com.android.chrome.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran görüntüsü 2022-06-05 19 (1).png
    Ekran görüntüsü 2022-06-05 19 (1).png
    30,3 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran görüntüsü 2022-06-05 180359.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-05 180359.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Arkadaşlar sistemim bu. Ayrıca bu beta versiyonunu yüklemeden önce PC normal bir şekilde çalışıyordu. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. PC'yi tamirciye götürmek istemiyorum. Umarım çözümünü bulabilirim. BIOS pilini çıkarıp takma işlemini de yaptım fakat yine her şey çalışıyor ama ekranda görüntü yok.
@Koneko Toujou @hawtsauce @Linux Aliskanligi biraz araştırma yaptım. Sanırsam PC'yi tamirciye götürmem gerekecek. Başka çözüm yolu yok gibi. Keşke Recep Baltaş BIOS güncelleme videosunda dikkat edilmesi gerektiğini belirtseydi neyse artık.
Arkadaşlar bugün bilgisayar tamircisine götürmeyeyim diyorum. Biraz daha uğraşıp, olmadı yarın götüreceğim. Bu sorunu yaşayıp çözüm yolunu bilen varsa yazabilir mi? Yani bir güncellemeden dolayı PC düzeltilemez mi?

Bilgisayarcıya götürmeden önce en son ana sürüm BIOS'u tekrar yüklemeyi dene.

Geri
Yukarı