B450M Dragon BIOS güncelleme sonrası ekrana görüntü gelmiyor

makcadag

Centipat
4 sene önceki videonuzu izleyerek BIOS güncelleme yaptım. Bilgisayar tekrar başladığında ekran açılmıyor ve klavye de çalışmıyor. Anakart ASUS B450M Dragon 😢

Son düzenleyen: Moderatör:
O anakartta EZ Flash var. BIOS flashback demek istediniz sanırım.

Üstadım ayni anakart var. GameGaraj'dan aldim, BIOS Update yaptim. Sistemi kaldirdim baska odaya icinde HDD SSD yok. Sabah actim fakat GPU ve CPU fanlari %100 yukte calisiyor ve klavye mouse okumuyor. HDMI'da ekrana goruntu gelmiyor. Servise yollayacagim cidden anakart cop oldu mu yoksa korkulacak birsey yok mu? Öğrenciyim zaten bayağı bayağı sinirlerim moralim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun ASUS'un sorunu. Sizin suçunuz yok. Garanti kapsamında düzeltilmeli.

Ya cok mutlu oldum özendigim bir insanin bana cevap yazmasi tessekkurler Recep abi halen icimde korku olsa da ASUS yapmayack diye sana guvendigim icin bu korku biraz indi.
Bu sorun ASUS'un sorunu. Sizin suçunuz yok. Garanti kapsamında düzeltilmeli.

Üstadim son olarak GPU ve CPU fanlarinin son devirde calismasi bu arizadan dolaylidir degilmi yani BIOS onlara zarar vemis midir ozellikle GPU'dan korkuyorum 1660S sonuçta.
4 Sene önceki videonuzu izleyerek BIOS güncelleme yaptım. Bilgisayar tekrar başladığında ekran açılmıyor ve klavye de çalışmıyor. Anakart ASUS B450M Dragon 😢

Dostum bende de ayni sorun var senden herhangi bir ücret talep edildimi sorun neymis BIOS cipi mi arizaliymis bende servisie yollayacagim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı