BIOS güncelleme sonrası görüntü gelmiyor - H110M-D

crazyjop

Hectopat
Anakartım Asus H110M-D modeli. BIOS güncellemesini technopatın videosunu izleyerek yaptım. Güncellemeye bıraktım bilgisayarı 5-10 dakika sonra geldiğimde bilgisayar açık fakat ekran gitmişti. Kapatıp açtım HDMI ile TV'ye bağladım falan yine tık yok. İşlemcim i3 7100 yani 7. nesil normalde bu anakarta BIOS güncellemesi atmamız gerekiyormus kullanabilmek için ama ben parçaları taktığımda şansıma BIOS güncel olarak gelmişti. Bende son sürüm BIOS güncellemesi çıkmış onu yapmalı mıyım demiştim bi konunun altına. Yapın güncellemeyi falan denmişti. Bugün çalışan bilgisayarıma BIOS güncellemesi yaparak çalışmaz hale getirdim. Son güncellemede 7. nesil işlemci desteği olmaması gibi bişey olabilir mi acaba. Çok çektim şu anakarttan. Servise götürmeden bi çözüm yolu var mıdır l?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi esnasında oluşabilecek herhangi bir hata, genellikle BIOS'u kullanılamaz hale getirir. Eğer hala sorun devam ediyorsa teknik servise göndermekten başka seçeneğin yok.

İnsan BIOS güncelleme gibi donanım açısından hayati önem taşıyan işlemde neden PC başından ayrılır ki? Belkide ekran kararmışken halen BIOS güncelleniyordu ki sen elle yeniden başlatana kadar BIOS eksik yüklenmişte olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı