Çözüldü BIOS güncelleme sonrası Mavi Ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YAPRAKRULEZ

Hectopat
Merhaba, BIOS sürümümü kontrol ettiğimde versiyonun güncel olmadığını gördüm hemen güncel versiyonu USB'ye atıp yükledim ama bilgisayarım sürekli ama sürekli mavi ekran vermeye başladı sistemim daha sıfır, masaüstüne gelemiyorum bile şimdi onarım ve kurtarma bölümü açtı kendi kendine ne yapmam gerekiyor? Klavyeyi de görmez oldu sadece fareyi görüyor. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Mavi ekranda hangi hata kodunu veriyor? Kendiniz uğraşmak istemiyorsanız laptop ise laptopu masaüstü bilgisayar ise anakart üzerindeki bileşenleri sökün garantiye gönderin BIOS ile alakalı bir sorun ise düzeltecekler'dir.

Mavi ekranda ki hata kodunu şu an hatırlamıyorum ama sistem kendini tekrardan yükledi problem çözüldü gibi.

BIOS'u sıfırladın mı?

BIOS nasıl sıfırlanıyor? BIOS güncellemesi yapmadan önce sıfırlamak mı gerekiyor?

Optimize defaults yaptın mı?

O nedir? :D
Mavi ekranda hangi hata kodunu veriyor? Kendiniz uğraşmak istemiyorsanız laptop ise laptopu masaüstü bilgisayar ise anakart üzerindeki bileşenleri sökün garantiye gönderin BİOS ile alakalı bir sorun ise düzeltecekler'dir.

Mavi ekranda hangi hata kodunu veriyor? Kendiniz uğraşmak istemiyorsanız laptop ise laptopu masaüstü bilgisayar ise anakart üzerindeki bileşenleri sökün garantiye gönderin BIOS ile alakalı bir sorun ise düzeltecekler'dir.

Mavi ekranda ki hata kodunu şu an hatırlamıyorum ama sistem kendini tekrardan yükledi problem çözüldü gibi.

BIOS'u sıfırladın mı?

BIOS nasıl sıfırlanıyor? BIOS güncellemesi yapmadan önce sıfırlamak mı gerekiyor?

Optimize defaults yaptın mı?

O nedir? :D

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı