Çözüldü BIOS güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sen dedikten sonra son sürümü yükledim. Sadece program bir şey yükledi. Daha sonra res ATI ve kapandı ben açtım? Şimdi yüklenmiş midir?
Evet CPU-Z'de BIOS kısmında "Date" yüklü olan sürümü temsil ediyor ve şuan en güncel sürüm yüklü.
CPU-Z ile anakartın görüntüsünü atar mısın bu şekilde doğru olup olmadığını anlayamayız.

Eski sürüm yüklemişsiniz veya güncelleyememişsiniz.
Buradan son sürümü indirebilirsiniz.

Evet 2. yükledim şimdi baştakini yüklemem gerekli mi? Ne gibi bir +si olur.

Neden 2. yi yükledin son sürüm varken. Son sürüm güncel ve stabil olur +'sı budur.
Eki Görüntüle 713552

Yükledim kısa sürdü şüpeye düşürdü res atı. İlk açılmadı BIOS'tan Win 8 yaptım sonra kendi açıldı. Sadece program bir şeyler yükledi. Düzgün yükleme yapmış mıdır peki?

Son düzenleme:
Yükledim kısa sürdü şüpeye düşürdü res ATI. İlk açılmadı BIOS'tan Win 8 yaptım sonra kendi açıldı. Sadece program bir şeyler yükledi. Düzgün yükleme yapmış mıdır peki?
Bence yapmamıştır, son sürümü yüklemeni tavsiye ederim.

Bence yapmamıştır, son sürümü yüklemeni tavsiye ederim.

Sen dedikten sonra son sürümü yükledim. Sadece program bir şey yükledi. Daha sonra res atı ve kapandı ben açtım? Şimdi yüklenmiş midir?

Dosya Ekleri

• sadasd.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…