BIOS güncellemesi riskli mi?

spawn13

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarı 3 ay önce vatandan topladım ekran kartımın dün sürücüsüne siteden baktım güncel değildi güncelledim anakartın sitesinden BIOS'a baktım oda güncel değil yeni sürümü var nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum zarar veririm diye korkuyorum bilgisayarda özellikle Google'da gezinirken kasıyor BIOS'tan dolayı mıdır bu sorun arkadaşlar ve kendim güncelleyebilir miyim?

Bilgisayarı 3 ay önce vatandan topladım ekran kartımın dün sürücüsüne siteden baktım güncel değildi güncelledim anakartın sitesinden BIOS'a baktım oda güncel değil yeni sürümü var nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum zarar veririm diye korkuyorum bilgisayarda özellikle Google'da gezinirken kasıyor BIOS'tan dolayı mıdır bu sorun arkadaşlar ve kendim güncelleyebilir miyim?

Güncellerken elin ayağın sabit durarsa değil.

BIOS'tan dolayi bir kasma olacağını sankiyorum ama BIOS'unuzu güncel tutun önemli performans düzeltmeleri olabiliyor BIOS güncellemek riskli değildir sistem özelliklerini belirtirseniz daha detayli bir şekilde nasıl yapicaginizi da anlatabilirim.

Telefona Jailbreak yapmak kadar risklidir.

Güncel BIOS dosyan.
RAR'dan çıkart ve USB belleğe at. BIOS'a gir Mflash ile güncelle.
Uygulama kısmını tamamlamak amacı ile Technopat'ta çözümsüz soru ve sorun kalmaması için eklendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı