Çözüldü BIOS güncellemesi sonrası Chrome açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Megaton

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Ötüken, Tanrı Dağları
Az önce BIOS'u güncelledim F41 sürümünden F51E ye geçtim. Daha sonra Google'ye bakayım dedim ama ekran siyah oluyor. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Yardımcı olabilecek var mı? @24099
1594209782427.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yaptım ama düzelmedi. Ayrıca açılırken de fanlar bir hızlanıyor tam güce çıkıyor sonra yavaşlıyor bunu 3 4 kere yapınca açılıyor neden acaba?
@akiyorm neden böyle oldu hocam?
Başka ne yapmalıyım?
@akiyorm hocam?
@Vaiven
@Vavien.
@SideWinder hocam çözüldü olarak işaretler misiniz?
Uygulamanın hedef kısmına --disable-gpu yazısını ekledim.
Sonra düzeldi.
Hocam direk F51e geçmemeliydiniz önce F42f sonra F50 en son son F51e olması gerekiyordu. En azından sitesinde öyle yazıyor. Bende aynı sıkıntıyı çekiyorum yeni sistem topladım ama BIOS sürümünü bilmiyorum F51e'ye direk geçersek bu oluyormuş. Teşekkür ederim beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız.

Hocam direk F51E geçmemeliydiniz önce F42F sonra F50 en son son F51E olması gerekiyordu. En azından sitesinde öyle yazıyor. Bende aynı sıkıntıyı çekiyorum yeni sistem topladım ama BIOS sürümünü bilmiyorum F51E'ye direk geçersek bu oluyormuş. Teşekkür ederim beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız.

Hocam o F40 altındaki sürüm için geçerli 41'den en üste geçilebilir.

Hocam yaptım ama düzelmedi. Ayrıca açılırken de fanlar bir hızlanıyor tam güce çıkıyor sonra yavaşlıyor bunu 3 4 kere yapınca açılıyor neden acaba?
@akiyorm neden böyle oldu hocam?
Başka ne yapmalıyım?
@akiyorm hocam?
@Vaiven
@Vavien.
@SideWinder hocam çözüldü olarak işaretler misiniz?
Uygulamanın hedef kısmına --disable-gpu yazısını ekledim.
Sonra düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı