Çözüldü BIOS güncellemesi sonrası mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rouiax

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Nanya Technolog: 200 MHz 266 MHz 400 MHz
SSD veya HDD modeli
SSD: HI-LEVEL ELITE SERIES 128GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 8300 GS
Anakart
Gigabyte G31M-ES2L x.x
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q8200
Herkese selam.
Foxconn G31MXP anakartıma BIOS güncellemesi yaptım. Sorun şu ki Foxconn'un sitesine erişilemiyordu bu sebeple sürücüyü Technopat sosyalde paylaşılmış olan bir linkten indirdim ve BIOS güncellemesi yaptım. BIOS güncellemesi yaptıktan sonra bir sıkıntı çıkmadı ta ki bilgisayarı kapatana kadar. Bilgisayarı kapatıyorum mavi ekran hatası alıyorum ve bilgisayar geri açılıyor bazen de mavi ekrandan sonra kapanıyor.
Pek teknik bilgim olmadığı için anakartı değiştirmenin sorunu çözeceğini düşündüm bir de Foxconn gibi sitesine ulaşılamayan bir anakart markası kullanmak istemedim. Anakartı değiştirmek sorunumu çözmedi. Yine aynı sorun devam ediyor.
Minidump dosyasını paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

minidump

@Yener K. @Ali Güngör @BERWAR @Recep Baltaş @Murat5038 @Pantheon @Onur Altuğ Sever
@Mv. Adayı Hadji Sun @kino @BerkayZ87 @MF @Artoria Pendragon @Jira

Son düzenleme:
Çözüm
Attığın tüm dosyalarda ana sebep RtkBtfilter.sys Realtek Bluetooth 4.0 sürücüsüne işaret ediyor. Sisteme bağlı olan bluetooth adaptörü varsa çıkar öncelikle. Sonra aygıt yöneticisinden donanım kimliğini at, akabinde sürücüsünü kaldırıp mavi ekranların kesilip kesilmediğini bildir.

Ağ sürücülerini güncelle, ArgusMonitor ve AVG yazılımlarını kaldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı