Bios Güncellemesi

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sistemimi yaklaşık bir yıl önce almıştım büyük ihtimal bios güncellemesi çıkmıştır fakat ben bunu nasıl yapacağım? Riskleri var mıdır? Bios ayarlarını değiştirmek gerekiyor mu? Ayarlarım aynı mı kalır yoksa sıfırlanır mı? Şimdiden teşekkürler.

Anakartının modeli nedir? Yardımcı olalım. Konu yanlış, fakat taşırlar uygun yere. Aygıt sürücüleri bölümünde olması gerek. BIOS güncellemesi sırasında eğer elektrik kesintisi olursa, anakart servise gönderilmelidir. Açamazsın bilgisayarı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elektrik kesilmesi çok düşük bir ihtimal. 2-3 aydır hiç olmadı. Bilgisayarım casper marka anakart modeli hakkında tek bildiğim cpu-z programında intel h61 yazıyordu. Videoda bios sıfırlanıyor ayar gerektirmiyor mu? Benim bios um daha farklı aynı seçenekler mevcut mudur?

accsdIi.png
h6cv42P.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı