BIOS M.2 SSD'yi görmüyor

Yusuf EROĞLU

Decapat
Daha fazla  
Yeni M.2 SSD almıştım PC'ye taktım ve PC açıkken Windows'ta görünüyor BIOS'ta görünmüyordu daha sonra Windows'u M.2 SSD'ye kurmak için flashbellekten Windows kurmaya çalıştım kurarken M.2 SSD'yu seçtim ve kurulum işlemi gerçekleşiyordu daha sonra PC açılırken ekran gelmedi bende BIOS'a girdim ve M.2 SSD'yi görmediği için başlamıyordu. BIOS neden SSD'yi görmüyor?

Anakart Gigabyte B450 MS2h.

Windows görüyor derken, sadece aygıt yöneticisinde mi görünüyor yoksa diski, bilgisayarım kısmında görüntüleyip içine girebiliyor musunuz?
Hocam biosta göründü daha sonra Windowsu kurmaya çalıştım kurarken yeniden başlatma işlemine geliyorum ordan sonra ekran gelmiyor acaba windows ta sıkıntı olma ihtimali var mı sizce

Hocam biosta göründü daha sonra Windowsu kurmaya çalıştım kurarken yeniden başlatma işlemine geliyorum ordan sonra ekran gelmiyor acaba windows ta sıkıntı olma ihtimali var mı sizce
Windows kurulurken bir hata vermediyse bundan kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum. SSD'nin bozuk olma ihtimali var mı acaba? Başka bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim.

Windows kurulurken bir hata vermediyse bundan kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum. SSD'nin bozuk olma ihtimali var mı acaba? Başka bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim.
Hocam bende ssd arızalı diye düşünüp hdd de denedim kurarken aynısı oldu birkez daha denedim pcnizin aygıtının onarılması gerekiyor dedi inanın ne yapacağımı hiç anlamadım.

Bilen birisi yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı