BIOS sıfırlama ve format sonrası PC açılmıyor

genccluber dvd rw boot bölümünden ilke aldım 2.nciye hardiski aldım 3.ncüye floppy disket sürücüsünü aldım olmadı ayrıyetten
1. hardisk yaptım 2 dwd rw yaptım 3 floppy disket sürücü yaptım olmadı
yani anlayacağınız boot bölümünden herşeyleri denedim durum aynı olmadı

genccluber dvd rw boot bölümünden ilke aldım 2.nciye hardiski aldım 3.ncüye floppy disket sürücüsünü aldım olmadı ayrıyetten
1. hardisk yaptım 2 dwd rw yaptım 3 floppy disket sürücü yaptım olmadı
yani anlayacağınız boot bölümünden herşeyleri denedim durum aynı olmadı
DVD sürücünüzde veya taktığınız kurulum CD/DVD sinde problem varsa BOOT etmez USB ile kurulum deneyin.

onuda denedim dvd cd sini win 7 denedim flash bellek usb de denedim yine aynı reboot and select yazısı çıkıyor foruma gelmeden önce 1 haftadan bu yana deniyorum o biosun sürümünden videolara izlemeye çalıştım yok detaylı anlamlı anlatan bir video bulamadım yani
Biyerler de hata yapıyorsunuz. USB ile kurulum yaparken sorun çıkması BOOT etmemesi çok düşük ihtimal. Rufush programı ile yazdırın Windows İSO'sunu

Bir yerlerde hata yapıyorsunuz. USB ile kurulum yaparken sorun çıkması BOOT etmemesi çok düşük ihtimal. Rufush programı ile yazdırın Windows İSO'sunu
dvd sürücüsü iki tane var ide tarzı onları denedim olmadı 2 tane hardisk var ide onları tek tek denedim olmadı flash belleği usb yi takip denedim olmadı bu 2.54 versiyon biosu bilen birisi yapabilir yardımlarınız için teşekkürler ama net bilgimiz olması gerek bende bilmiyorum zaten :(

dvd sürücüsü iki tane var ide tarzı onları denedim olmadı 2 tane hardisk var ide onları tek tek denedim olmadı flash belleği usb yi takip denedim olmadı bu 2.54 versiyon biosu bilen birisi yapabilir yardımlarınız için teşekkürler ama net bilgimiz olması gerek bende bilmiyorum zaten :(
Kardeşim bios bilmekle alakalı bir durum değil bu senin çok bilgin yok anlaşılan bilgisayarcıya götürüp işletim sistemi kurmasını iste.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı