BIOS Update sırasında sistem kapandı ve açılmıyor

pirpirim

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, Gigabyte A520M k anakartı olan bilgisayar aldım. Windows'ta Gigabyte'ın uygulaması üzerinden BIOS Update'i çalıştırdığımda var olan versiyondan önceki versiyonu yüklediğini gördüm.
Güncelleme bittikten sonra resetleyince ekran gelmemeye başladı. Birkaç şey araştırdım Flash'dan BIOS yüklemeyi beceremedim, CMOS resetlemeyi de beceremedim.
Nasıl çözebilirim bu problemi? Bilgisayarı daha bugün almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Gigabyte A520M k anakartı olan bilgisayar aldım. Windows'ta Gigabyte'ın uygulaması üzerinden BIOS Update'i çalıştırdığımda var olan versiyondan önceki versiyonu yüklediğini gördüm.
Güncelleme bittikten sonra resetleyince ekran gelmemeye başladı. Birkaç şey araştırdım Flash'dan BIOS yüklemeyi beceremedim, CMOS resetlemeyi de beceremedim.

Şimdi görüntü geliyor mu gelmiyor mu? Git gel mi yapıyor tam anlamadım. Şunu deneyin işe yarayacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam anakart üzerindeki pili çıkarıp birkaç dakika bekleyin.

Şimdi görüntü geliyor mu gelmiyor mu? Git gel mi yapıyor tam anlamadım. Şunu deneyin işe yarayacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siyah ekran hiç görüntü gelmiyor

Bu videoyu izledim de benim anakart a520m k. Beyaz flash girişi de yok QFlash tuşu da yok

Pil göremedim ben ekran kartını sökmem mi gerekiyor. Pil olmama gibi bir ihtimal var mı?

Qflash tuşu yok ki USB takıp çalıştırıyorum bir şey olmuyor nasıl olacak.

Qflash tuşu yok ise olmaz maalesef başka bir yol düşünelim. Arkadaşın dediği gibi BIOS pilini söküp takmayı deneyin ekran kartının altına denk gelir genelde.

Geri
Yukarı