BIOS Update sonra PC 1 saniye çalışıp kapanıyor

CaeR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar BIOS Update yaptım. PC açıldı ondan sonra PC kapattım. Yeni aldığım ekran katını takmak için sonra PC 1 saniye açılıp kapanmaya başladı. BIOS pilini takıp çıkarmazsam açılmıyor acaba neden?

Hangi anakart, hangi BIOS sürümü? Işıklar yanıyor fanlar dönüyor ve hemen gücü kesiliyor mu?

Burada da benzer bir konu açmışsınız sorun çözülmüş müydü? Yani PSU mu BIOS kaynaklı mı onu anlamadım şu an.

Hangi anakart, hangi BIOS sürümü? Işıklar yanıyor fanlar dönüyor ve hemen gücü kesiliyor mu?

Burada da benzer bir konu açmışsınız sorun çözülmüş müydü? Yani PSU mu BIOS kaynaklı mı onu anlamadım şu an.

BIOS güncellemeden önce öyle bir şey yoktu BIOS güncelledikten sonra oldu evet her şey çalışıp ışıklar yanım kapanıyor sürekli döngü halinde BIOS pilini çıkarıp takınca normal çalışıp açılıyor
Anakart: MSI H77MA-G43 BIOS burada sitede 1.D yazıyor.
bilgisyaar 1 saniye kapanıp çalışması psu özelliymiş öyle çalışıyormuş ama bios güncelledim şey hala aynı bios pilini çıkartıp takığımda çalışıyor

Geri
Yukarı