BIOS Update sonrası işlemciyi görmüyor

Kaynak orda bakabilirsiniz. Kullandığım site tüm internetin arşivini alan güvenli bir site.
BIOS update yaparken eskinin üstüne yazıyor diye biliyorum. ama eski bi sürüm yüklemek için yenisini kaldırmak gibi bir işlem yapmıyoruz değil mi ? direk kurabilirim şuan

bide old version olarak P07 den bahsediyor. ama araştırdığımda öyle bir sürüm bulunmuyor.Kafam çok karıştı şuan :D neyse deniyelim bakalım zaten olmassa kartı çöpe atıp 2. el bişey bulucaktım. kuruyum info veririm burdan. umarım pc'den veririm :D

Önce dosyayı kontrol edip sonra üzerine yazması lazım bildiğim kadarıyla. Eğer bu sürümdede açmazsa işlemciyi p07 indirmeyi deneyebilirim.
ben şuan indirdim :) bu arada gerçekten çok teşekkür ederim gecenin bu saatinde bana yardım etmek için uğraşıyorsun çok saol. ben ilk önce 08 i kurayım sonuçta daha güncel bir sürüm. Gene olmaz ise 07 yi kurarım

Denedim şu an Q9400 ile yazıyorum :)

Önce dosyayı kontrol edip sonra üzerine yazması lazım bildiğim kadarıyla. Eğer bu sürümdede açmazsa işlemciyi P07 indirmeyi deneyebilirim.
Wm'den bütün BIOS sürümlerini buldum P03'e kadar. 08'i kurdum olmadı hepsiyle tek tek uğraşmayayım diye direk 03'ü kurdum oldu. Çok teşekkür ederim sana da WM'den bahsettigin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı