Çözüldü BIOS Update sonrası "out of range" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halilserkan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar BIOS Update yapacaktım kartım eski diye HDMI'den BIOS'u görmüyorum. O yüzden eski televizyona VGA ile bağladım Update dedim güncelledi etti falan birkaç kere reset attı PC kendisine. Şimdi televizyonda aralık dışı diyor ben hangi tuşla BIOS'tan çıkarım kaydedip? Anakart ASRock B550M-HDV

Çözüm
Res attınca zaten olan olmuştur, şu an sistemi kapatmanız iyi ya da kötü bir şey ifade etmez.

Bitince kendi reset atıyor.
Arkadaşlar BIOS Update yapacaktım kartım eski diye HDMI'den BIOS'u görmüyorum. O yüzden eski televizyona VGA ile bağladım Update dedim güncelledi etti falan birkaç kere reset attı PC kendisine. Şimdi televizyonda aralık dışı diyor ben hangi tuşla BIOS'tan çıkarım kaydedip? Anakart ASRock B550M-HDV

Güncelleme tamamlanıp reset attıysa monitörünüza takın sistemi, kaydetmenize gerek yok.

Not olarak, kayıt tuşu F10.

Res attınca zaten olan olmuştur, şu an sistemi kapanmanız iyi ya da kötü bir şey ifade etmez.

Hocam güncellenmiş allah razı olsun olmadı diye çok korktum res atınca ekran geldi

Res attınca zaten olan olmuştur, şu an sistemi kapanmanız iyi ya da kötü bir şey ifade etmez.

Pc bi 30dk dır açık stok fan r5 5600 var 80 derece yavaş yavaş düşüyor normal mi

Yeni konular

Geri
Yukarı