Çözüldü BIOS'a girince input not supported hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dgncnr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Valorant TPM 2.0 muhabbeti için CSM'yi UEFI'ye çevirdim, artık Valorant açılıyor fakat BIOS'a girince monitörde input not supported yazıyor ve kalıyor sonra Windows boot oluyor BIOS'a giremiyorum. Ne yapmalıyım?

Çözüm

Bir çözüm öneriniz yok mu?
Merhaba arkadaşlar sorunu çözdüm.
Kasayı güçten çekip içindeki akımı boşalttıktan sonra BIOS pilini çıkarıp 10 dakika kadar bekledikten sonra takıp sistemi başlattım BIOS sıfırlandı ve sorunsuz şekilde girebiliyorum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İyi forumlar.

Kasayı güçten çekip içindeki akımı boşalttıktan sonra BIOS pilini çıkarıp 10 dakika kadar bekledikten sonra takıp sistemi başlattım BIOS sıfırlandı ve sorunsuz şekilde girebiliyorum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İyi forumlar.
Tekrar TPM ile Secure Boot açınca yine aynısı olacak.

Zaten TPM açık Secure Boot kapalı kullanıyordum, maşallah hocam her şeye bir yorumunuz var ama bir çözüm öneriniz bile yok :D
Ne yapmamı bekliyorsun sana olacak olanı söylüyorum. Dönüştürücü VGA kullanıyorsun ondan görüntü gelmez diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı