Çözüldü BIOS'a giriş yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

memoe

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma ld Player emülatörlük kurmak istiyorum. Bunun için vt(sanallaştırma teknolojisi) açmam gerekiyormuş, bu nedenle BIOS'a girdim, ancak BIOS'a giriş yapamıyorum, aşağıdaki resimdeki gibi iki uyarı geliyor Enter'a basınca Windows'a geri dönüyor BIOS'a bir türlü giremiyorum, bunun için ne yapmam gerekiyor. Fikri olan var mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-19 at 12.31.55.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-19 at 12.31.55.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 47
F1 ile deneyin hocam. Sonradan dönüş yaparsanız sevinirim.

Hocam teşekkür ederim, F1 basarak BIOS'a girdim yalnız vt(sanallaştırma teknolojisi) bulamadım ama resimdeki gibi vm teknolojisini buldum bunu açsam aynı şey oldun mu acaba ya da bu teknoloji AMD de yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam teşekkür ederim, F1 basarak BIOS'a girdim yalnız vt(sanallaştırma teknolojisi) bulamadım ama resimdeki gibi vm teknolojisini buldum bunu açsam aynı şey oldun mu acaba ya da bu teknoloji AMD de yok mu?
Amd de var hocam.
Benim intel görev yöneticisinde yazması lazım.
Screenshot_8.png

Hocam teşekkür ederim, F1 basarak BIOS'a girdim yalnız vt(sanallaştırma teknolojisi) bulamadım ama resimdeki gibi VM teknolojisini buldum bunu açsam aynı şey oldun mu acaba ya da bu teknoloji AMD de yok mu?

Ve çözüm olarak işaretlerseniz çok sevinirim.

Amd de var hocam.
Eki Görüntüle 1784538

Ve çözüm olarak işaretlerseniz çok sevinirim.
Hocam çok teşekkür ederim, Aynen bende de Etkin yazıyor, işlem tamam galiba😊👌

Amd de var hocam.
Eki Görüntüle 1784538

Ve çözüm olarak işaretlerseniz çok seviniim.
Çözüm olarak nasıl işaretlerim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı